Kraljevski Red Tulipana

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve nekonformiste, za one koji su zastranili od norme da tako mora biti :D Za sve marginalce društva, za sve unikatne umove...

Provjerite "Komandnu ploču" u "Kotlovnici" za pravila postanja, omogućavanje HTML koda itd. Very Happy

3 posters

    Kineski restoran TIAN TAN

    MissEleanoir
    MissEleanoir
    Mali vrtlar
    Mali vrtlar


    Broj postova : 36
    Join date : 17.09.2009
    Age : 35
    Lokacija : Retro Hollywood

    Kineski restoran TIAN TAN Empty Kineski restoran TIAN TAN

    Postaj by MissEleanoir čet ruj 17 2009, 21:47

    Prije nešto više od mjesec i pol odlučih otići u kineski restoran u kvartu da se eto upoznam i s njihovom kuhinjom iako nisam pretežiti ljubitelj kuhinje Istoka.
    Kao aperitiv sam naručila sake koji me nije ništa posebno zaintrigirao jer mi je bezličnog okusa a i serviran je vruć pa sam morala pričekati da se ohladi kako bih ga mogla probati. Osim njega, probala sam i rakiju od ruže koja je definitivno nešto prekrasno. Servirana je u extra minijaturnoj šalici (bez pretjerivanja) ali je dosta jaka tako da sumnjam da bih mogla više od jedne ili dvije popiti.
    Što se tiče hrane, pošto ništa mesno nije dolazilo u obzir, naručila sam pirjani bambus s kineskim gljivama (pretpostavljam shiitake). Porcija je zaista ogromna - po meni za dvije osobe. A što se tiče okusa - jedino bih mogla bambus izdvojiti kao nešto jestivo jer su mi gljive bile premekane/bljutave/čudne, a to sve zajedno u umaku koji mi je bio extremno slan.
    Sve u svemu, jedino me se ta rakija dojmila ali sve ostalo mi je nekako preskupo za nešto što sam pojela 3 zalogaja (doslovno).
    Tko voli nek izvoli, ali ja ću se ipak držati europske kuhinje. Kineski restoran TIAN TAN Icon_biggrin
    Grof John Gotti
    Grof John Gotti
    Veliki vrtlar
    Veliki vrtlar


    Broj postova : 83
    Join date : 15.09.2009
    Age : 36
    Lokacija : New York

    Kineski restoran TIAN TAN Empty Re: Kineski restoran TIAN TAN

    Postaj by Grof John Gotti čet ruj 17 2009, 23:42

    Ja nisam previše kinekse hrane probao, al od onog što jesam jednostavno se divim riži s piletinom i povrćem. Obožavam tu hranu jest i stalno si je ili radim ili naručujem iz kineskog. Najbolja je stvar što se s tim može fakat puno experimentirat jer nema nekih određenih sastojaka osim riže, povrća i piletine. A sve ostalo je dobrodošlo!
    crni đavo
    crni đavo
    Mali vrtlar
    Mali vrtlar


    Broj postova : 94
    Join date : 17.09.2009
    Age : 39
    Lokacija : pakao

    Kineski restoran TIAN TAN Empty Re: Kineski restoran TIAN TAN

    Postaj by crni đavo ned ruj 20 2009, 11:49

    mi smo znali otići u kineski restoran u špansko
    s bonovima za 50% popusta prije jedno šest
    godina. hrana je bila sasvim okej. joj sad bi i
    govno izija kako sam gladan, boga ti.

    Sponsored content


    Kineski restoran TIAN TAN Empty Re: Kineski restoran TIAN TAN

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet lis 18 2024, 14:29.