Kraljevski Red Tulipana

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve nekonformiste, za one koji su zastranili od norme da tako mora biti :D Za sve marginalce društva, za sve unikatne umove...

Provjerite "Komandnu ploču" u "Kotlovnici" za pravila postanja, omogućavanje HTML koda itd. Very Happy

2 posters

    Total Security

    paradox
    paradox
    Mali vrtlar
    Mali vrtlar


    Broj postova : 19
    Join date : 22.09.2009
    Age : 37

    Total Security Empty Total Security

    Postaj by paradox ned lis 18 2009, 10:51

    Unprijed se ispričavam ako sam fulal dio foruma u koji ide ova tema...
    Naime Total Security je skup aplikacija koji će vam prikazivati lažnu zarazu masom vormova trojanaca i sličnih stvari samo da bi vas naveo na kupovinu licence.Najgora stvar je da se isti program najčešće instalira bez vašeg znanja i pristanka,a kasnije ga je skoro nemoguće obrisat ili deinstalirat.
    Ono što fakat ide na živce je da je taj program nevjerojatno uporan,pa ćete svakih nekoliko minuta dobivati sigurnosne poruke tipa:

    "Security Monitor: WARNING!
    Attention! System detected a potential hazard (TrojanSPM/LX) on your computer that may infect executable files.Your private information and PC safety is at risk. To get rid of unwanted spyware and keep your computer safe you need to update your current security software. Cleck Yes to download official intrusion detection system (IDS software)"

    ILI

    "Total Security Firewall Alert
    Total Security firewall has blocked a program from accessing the Internet
    Chrome Internet Browser is infected with worm Lsas.Blaster.Keyloger. This worm is trying to send your credit card details using Chrome Internet Browser to connect to remote host."

    Sve skupa izgleda ovako:

    Total Security 90sg1w

    Program je moguće maknuti sa Spyware Doctor alatom
    http://www.2-spyware.com/download-doctor.php

    Za licencu na PM plz


    Uspio sam pokupit ovaj parazit od programa unatoč Firewall-u i inim drugim sigurnosnim programima koje posjedujem.
    Nadalje program će vam kontrolirati Internet Explorer,tako da nećete biti u mogućnosti pomoću njega skinuti niti jedan anti-malware program s neta,nego browsajte sa firefoxom,oprom itd.
    Isti prog će vam gasiti i većinu poznatih anti-malware programa kada ćete pomoću njih pokušati skenirati svoj komp.
    Sve u svemu TS je nevjerojatna napast,pa evo ukoliko netko bude imao istih problema nek ne ispali na živce ko ja... Very Happy
    Grof John Gotti
    Grof John Gotti
    Veliki vrtlar
    Veliki vrtlar


    Broj postova : 83
    Join date : 15.09.2009
    Age : 36
    Lokacija : New York

    Total Security Empty Re: Total Security

    Postaj by Grof John Gotti pon lis 19 2009, 23:21

    Kad sam vidio naziv topica, htio sam napisat:
    "Bez uvrede, al OVO JE SPYWARE!
    Baš sam neki dan čistio jedan laptop od toga i jebački sam se namučio da skinem to."


    Onda sam išao čitat do kraja i skužio da ustvari upozoravaš ljude da se klone tog smeća. Dakle, sorry na mojim oreuranjenim mislima i pohvala na širenju prevencije!

    EDIT:
    Taj program koji navodiš da je za micanje tog smeća je također smeće.
    Dakle ljudi, nemojte ni to instalirat.
    Ono što vam ja preporučam je da obrišete program izravno iz registrya.
    Ja sam to tako sredio na navedenom laptopu.

      Sada je: pet lis 18 2024, 14:33.